Введіть ваше ім’я та
номер телефону
Протягом 15 хвилин наш менеджер зв’яжеться з вами

Ультразвукові відлякувачі

Відлякувач собак ГРІМ - ефективний захист.

Ставлення людей до безпритульних тварин було і буде суперечливим. З одного боку, шкода маленького щеняти, якому холодно на вулиці, з іншого - через рік це щеня може стати цілком реальною загрозою для маленького школяра і навіть дорослого. «Собака буває кусючою тільки від життя собачого» - говорять слова відомої пісні, але факт залишається фактом - безпритульні і агресивні тварини - загроза для людини!

Якими б гуманними ми не були до цих тварин і якими б методами не зменшували їх чисельність, навіть стерилізована собака - може бути агресивною! Статистика, яка наводиться різними джерелами, свідчить, що напади безпритульних собак становлять ¼ нападів тварин на людей. Мабуть, не тільки від «собачого» життя собаки стають кусючими, «відсутність виховання» так само відіграє важливу роль. Статистика безжальна: випадки нападу собак на людину фіксуються щодня. В середньому, в невеликому місті відбувається від 200 до 700 нападів на рік. А у великих містах цю цифру можна сміливо множити на три.

Аналіз статистики наводить нам дані, що найбільшу кількість нападів з боку собак було скоєно на маленьких дітей і підлітків. Близько 70% випадків нападів перепадають на дітей. І тут вже думати про причини не доводиться, тому що наслідки можуть бути найбільш болючими.

Чого ж, все-таки, не можна робити, щоб уникнути нападу собаки?

У разі зустрічі з агресивною налаштованої собакою не варто показувати свій страх. Не провокуйте тварину, а саме не дивитеся пильно їй в очі і не розмахуйте руками. Зберігайте спокій. Спробуйте пройти повз, ніби ви не помічаєте агресивну собаку зовсім.

Не тікайте! Собаки бігають швидко, і від травм у цьому випадку уберегтися не вдасться. Спробуйте відійти убік на безпечну відстань.

Запобіжні заходи хороші, якщо вони діють, а якщо собака не відступає?

Компанія Укрінтек пропонує Вам гуманний метод захисту від нападу агресивних собак, а саме: ультразвуковий відлякувач собак. Дія приладу полягає в генерації дискомфортного для тварини ультразвуку, який дозволяє утримати собаку на безпечній відстані.

Прилад виготовлений з метою захисту людини від нападу агресивних собак, а так само - їх дресирування.

Ультразвук, відтворений відлякувачем, не завдає шкоди ні людині, ні тварині. Важливо: даний прилад безпечний у використанні для дітей, при точному дотриманні умов експлуатації відлякувача!

Відлякувач собак стане у нагоді дітям і підліткам, що йдуть в школу, які гуляють в парках; поціновувачам бігу і піших прогулянок, велосипедистам, молодим матерям з дітьми і, що важливо, даний прилад безпечний навіть для немовлят!

Відлякувач собак - незамінна річ для власників собак в період тічки їх вихованців. Коли виникає конфліктна ситуація з іншим собакою, Ви направляєте прилад на чужу агресивну собаку і натискаєте на кнопку. У цьому випадку ваша собака не тільки не постраждає, але й відчує дискомфорт від дії приладу, так як спрямоване випромінювання приладу подіє тільки на чужу собаку.

Діє прилад на злісних і таких, що перебувають в агресивному (збудженому) стані собак, і може бути малоефективний проти хворих, глухих або професійно натренованих собак.

Не використовуйте прилад проти байдужої до Вас або мирно лежачої собаки - Ви можете викликати її неоднозначну реакцію.

Як використовувати прилад?

Це легко навіть для дитини. У разі виникнення загрози нападу - направте прилад на собаку і натисніть кнопку ввімкнення на 2-5 сек., Злегка міняйте напрям випромінювання з метою знайти найбільш ефективний сектор впливу, неприємний для тварини. Якщо необхідності - повторіть включення приладу 2-3 рази з інтервалом 2-3 сек.

Нормальна реакція собаки під час використання приладу - позадкує або відбіжить в сторону. Ультразвук не наносить шкоди психіці собаки.

Також цей прилад можна використовувати в ролі ліхтарика освітлюючи собі дорогу в темних провулках. Ліхтарик включається кнопкою, яка розташована збоку пристрою. Для зручного носіння приладу передбачений ремінець.

  • Ультразвуковий відлякувач собак