Введіть ваше ім’я та
номер телефону
Протягом 15 хвилин наш менеджер зв’яжеться з вами
Введіть ваше ім’я та
номер телефону
Протягом 15 хвилин наш менеджер зв’яжеться з вами

Засоби захисту рук

Рукавички захисні MaxiTherm® 30-202
Виробник:ATG
Робочі рукавички на натуральному латексі MaxiTherm® з безшовною підкладкою з поліестеру і акрилу. Запатентоване нековзке покриття. Рукавички підійдуть для використання в умовах холоду в сухому або вологому середовищі

ПЕРЕВАГИ РУКАВИЧОК

Міцне, еластичне покриття з натурального латексу на безшовній основі

М'яка і зручна основа з начосом зігріває в умовах холоду

Надійний захват  у вологому середовищі завдяки нековзному покриттю

Менша напруга рук завдяки анатомічній формі

Завдяки нанесенню покриття методом горизонтального занурення, рукавички добре пропускають повітря, і руки менше потіють

Ми дуже відповідально ставимося до безпеки планети і людства, тому питання раціонального використання природних ресурсів лежить в основі нашої діяльності.

Для цього ми створили спеціальну команду, яка займається вимірами і контролем короткострокового і довгострокового впливу на навколишнє середовище наших виробничих процесів. Дана команда експертів також допомагає нам дивитися в майбутнє, покращувати характеристики і знаходити шляхи щодо подальшої мінімізації цього впливу. Процес моніторингу повністю сертифікований за стандартом ISO 14001 і є базовим для наших екологічних норм і програми HANDCARE.

Увесь виробничий процес відповідає вимогам REACH - регламенту ЄС щодо правил реєстрації, оцінки, видачі дозволів і встановлення обмежень на використання хімічних речовин. Для максимального усунення запахів в наших рукавичках ми обробляємо їх засобом Sanitized, який виконує роль вбудованого дезодоранту. Він підтримує їх свіжість і дарує вам відчуття безпеки і захисту. Важливо відзначити, що наш засіб Sanitized не містить триклозану.

Програма HANDCARE поширюється на всю продукцію ATG. Ми не тільки забезпечуємо безпеку виробничого процесу для наших працівників, але в якості додаткової міри чистоти ми перемо усі готові рукавички. Для прання ми використовуємо тільки дощову воду, яка обробляється на власних очисних станціях і використовується у замкнутому циклі. Це дозволяє гарантувати свіжість рукавичок після вилучення з упаковки, що підтверджено сертифікатом Oeko-Tex.

Крім того, наші рукавички схвалені дерматологами асоціації Skin Health Alliance. Сертифікат цієї авторитетної асоціації, вперше виданий на засоби індивідуального захисту, дає всім споживачам нашої продукції впевненість в тому, що вони використовують дійсно «здорові» рукавички, що не завдають шкірі ніякої шкоди.

Ми докладаємо усіх зусиль, щоб рукавички ATG були максимально безпечними як для користувача, так і для планети. Ми робимо все можливе, від початку і до кінця, щоб

гарантувати алергічну і дерматологічну безпеку усіх, без виключення, наших рукавичок і підтримувати їх заслужену славу як найбільш дружніх до шкіри рукавичок планети.

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

Холодильне господарство

Транспорт

Будівництво

Лісове господарство

Роботи у відкритому морі

Навантаження / вивантаження багажу в аеропорту

Перевезення, відправлення та отримання товарів

ВИДИ РОБІТ

Різні види робіт в умовах холоду і вологості

Будівельні матеріали

Лісоматеріали

Відходи

Запчастини

Артикул 30-202
Покриття на 3/4
Товщина на долоні 2.50 мм
EN 388 1241
EN 407 X2XXXX
EN 511 X1X
Розмір 7(S) - 11(XXL)
Без силікону ні