Введіть ваше ім’я та
номер телефону
Протягом 15 хвилин наш менеджер зв’яжеться з вами
Введіть ваше ім’я та
номер телефону
Протягом 15 хвилин наш менеджер зв’яжеться з вами

Засоби захисту рук

Рукавички захисні MaxiFoam® 34-900
Виробник:ATG
Безшовна нейлонова основа рукавичок MaxiFoam® і покриття з нітрилової піни забезпечують комфортне та надійне виконання різних робіт в забрудненому середовищі

ПЕРЕВАГИ РУКАВИЧОК

MaxiFoam® Lite ™: надлегкий пінонітрил на легкій безшовній нейлоновій основі з товщиною нитки 15

Особлива масловідштовхувальна поверхня, що забезпечує надійний захват

Висока еластичність і рухливість завдяки тонкому покриттю

Завдяки мінімальному проникненню менше роздратування рук і більше комфорту

MaxiFoam® Lite ™: рукавички довше залишаються немаркими завдяки темній колірній гамі

Надійний захват в сухому і вологому середовищах

Ми дуже відповідально ставимося до безпеки планети і людства, тому питання раціонального використання природних ресурсів лежить в основі нашої діяльності.

Для цього ми створили спеціальну команду, яка займається вимірами і контролем короткострокового і довгострокового впливу на навколишнє середовище наших виробничих процесів. Дана команда експертів також допомагає нам дивитися в майбутнє, покращувати характеристики і знаходити шляхи щодо подальшої мінімізації цього впливу. Процес моніторингу повністю сертифікований за стандартом ISO 14001 і є базовим для наших екологічних норм і програми HANDCARE.

Увесь виробничий процес відповідає вимогам REACH - регламенту ЄС щодо правил реєстрації, оцінки, видачі дозволів і встановлення обмежень на використання хімічних речовин. Для максимального усунення запахів в наших рукавичках ми обробляємо їх засобом Sanitized, який виконує роль вбудованого дезодоранту. Він підтримує їх свіжість і дарує вам відчуття безпеки і захисту. Важливо відзначити, що наш засіб Sanitized не містить триклозану.

Програма HANDCARE поширюється на всю продукцію ATG. Ми не тільки забезпечуємо безпеку виробничого процесу для наших працівників, але в якості додаткової міри чистоти ми перемо усі готові рукавички. Для прання ми використовуємо тільки дощову воду, яка обробляється на власних очисних станціях і використовується у замкнутому циклі. Це дозволяє гарантувати свіжість рукавичок після вилучення з упаковки, що підтверджено сертифікатом Oeko-Tex.

Крім того, наші рукавички схвалені дерматологами асоціації Skin Health Alliance. Сертифікат цієї авторитетної асоціації, вперше виданий на засоби індивідуального захисту, дає всім споживачам нашої продукції впевненість в тому, що вони використовують дійсно «здорові» рукавички, що не завдають шкірі ніякої шкоди.

Ми докладаємо усіх зусиль, щоб рукавички ATG були максимально безпечними як для користувача, так і для планети. Ми робимо все можливе, від початку і до кінця, щоб

гарантувати алергічну і дерматологічну безпеку усіх, без виключення, наших рукавичок і підтримувати їх заслужену славу як найбільш дружніх до шкіри рукавичок планети.

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

Автомобільна промисловість

Побутова техніка

Автозапчастини (наприклад, виробництво коробок передач і двигунів)

Машинобудування

Виробництво комплектуючих

ВИДИ РОБІТ

Робота з промасленими деталями, дрібними деталями, підшипниками, трубками

Артикул 34-900
Покриття долоня
Товщина на долоні 1.00 мм
EN 388 4121
Розмір 5 (XXS) - 12 (XXXL)
Без силікону так