Введіть ваше ім’я та
номер телефону
Протягом 15 хвилин наш менеджер зв’яжеться з вами
Введіть ваше ім’я та
номер телефону
Протягом 15 хвилин наш менеджер зв’яжеться з вами

Засоби захисту рук

Рукавички захисні MaxiFlex® Endurance™ 42-844
Виробник:ATG
Ми сконструювали і розробили повітропроникні робочі рукавички MaxiFlex® Endurance™, у яких є крапкове напилення для підвищення зносостійкості, а також для забезпечення значної амортизації при проведенні робіт, що повторюються і вимагають точності виконання. Лінійка MaxiFlex® Endurance ™ має 8-м розмірів і 4 варіанти покриття, в цілому - це 40 видів рукавичок, з яких ви без проблем підберете саме те, що ідеально підійде, враховуючи специфіку вашої роботи.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ПЛАТФОРМИ РУКАВИЧОК

Відомі в усіх куточках земної кулі „дихаючі“ рукавички MaxiFlex стали світовим стандартом для виконання точних робіт в сухих умовах експлуатації.

Продукти з передової серії MaxiFlex, вдосконалені шляхом запровадження нової технології AD-APT.

Якщо під час роботи в рукавичках ваші руки пітніють або просто нагріваються, то рукавички MaxiFlex із технологією AD-APT створені, щоб вирішити цю проблему.

Технологія AD-APT - це найкраще рішення для того аби зберегти ваші руки сухими та запобігти їх нагріванню, що, в свою чергу, забезпечить найвищу продуктивність праці.

Зменшення втомлюваності рук

Метою платформи ERGOtech є створення рукавичок, які надають відчуття „другої шкіри“. ERGOtech орієнтована на максимізацію корисних властивостей, які полягають у відповідній формі, ідеальному приляганні та неперевершених тактильних властивостях. Усе це слугує формуванню у споживача винятково позитивного враження.

Створення, розробка і застосування технології ERGOtech дозволили надати нашим рукавичкам природніх контурів руки, забезпечивши виняткову гнучкість, зручність і високі тактильні властивості.

DURAtech - технологічна платформа, яка покликана продовжити термін експлуатації рукавичок. Для чого? Мова йде не лише про їх міцність. Рукавички з підвищеною зносостійкістю - це, в першу чергу, економічно вигідно. Але рукавички також повинні виглядати чистими та свіжими. Тому ми надали можливість їх прати. Таким чином, ви в повній мірі зможете насолоджуватися усіма перевагами наших рукавичок протягом усього терміну їх експлуатації.

Підвищення продуктивності праці

В компанії ATG надійний захват вважається основним критерієм безпеки. Покриття типу „micro-cup“, яке застосовується в платформі GRIPtech, стабілізує захват, сприяючи безпеці під час роботи з окремими деталями. Більше того, воно знижує втомлюваність руки, яка може виникати через неналежний захват. Даний ефект досягається за рахунок застосування запатентованого процесу нанесення покриття лише в тих місцях, де це дійсно необхідно, аби воно не впливало на зручність у використанні рукавичок та їх еластичність.

Ми дуже відповідально ставимося до безпеки планети і людства, тому питання раціонального використання природних ресурсів лежить в основі нашої діяльності.

Для цього ми створили спеціальну команду, яка займається вимірами і контролем короткострокового і довгострокового впливу на навколишнє середовище наших виробничих процесів. Дана команда експертів також допомагає нам дивитися в майбутнє, покращувати характеристики і знаходити шляхи щодо подальшої мінімізації цього впливу. Процес моніторингу повністю сертифікований за стандартом ISO 14001 і є базовим для наших екологічних норм і програми HANDCARE.

Увесь виробничий процес відповідає вимогам REACH - регламенту ЄС щодо правил реєстрації, оцінки, видачі дозволів і встановлення обмежень на використання хімічних речовин. Для максимального усунення запахів в наших рукавичках ми обробляємо їх засобом Sanitized, який виконує роль вбудованого дезодоранту. Він підтримує їх свіжість і дарує вам відчуття безпеки і захисту. Важливо відзначити, що наш засіб Sanitized не містить триклозану.

Програма HANDCARE поширюється на всю продукцію ATG. Ми не тільки забезпечуємо безпеку виробничого процесу для наших працівників, але в якості додаткової міри чистоти ми перемо усі готові рукавички. Для прання ми використовуємо тільки дощову воду, яка обробляється на власних очисних станціях і використовується у замкнутому циклі. Це дозволяє гарантувати свіжість рукавичок після вилучення з упаковки, що підтверджено сертифікатом Oeko-Tex.

Крім того, наші рукавички схвалені дерматологами асоціації Skin Health Alliance. Сертифікат цієї авторитетної асоціації, вперше виданий на засоби індивідуального захисту, дає всім споживачам нашої продукції впевненість в тому, що вони використовують дійсно «здорові» рукавички, що не завдають шкірі ніякої шкоди.

Ми докладаємо усіх зусиль, щоб рукавички ATG були максимально безпечними як для користувача, так і для планети. Ми робимо все можливе, від початку і до кінця, щоб

гарантувати алергічну і дерматологічну безпеку усіх, без виключення, наших рукавичок і підтримувати їх заслужену славу як найбільш дружніх до шкіри рукавичок планети.

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

Основні матеріали

Прилади, сільськогосподарські хімікати, алюмінієва промисловість, складання автомобілів, післяпродажне обслуговування автомобілів, електроніка, хімікати, виробництво комплектного обладнання, нафтогазова промисловість, метали і матеріали, гірничодобувна промисловість, виробництво виробів із сталі і заліза, упаковка і контейнери, виробництво паперу і пластика на целюлозної основі, виробництво гуми і пластмас, вантажні автомобілі та інші транспортні засоби, побутова техніка.

Промислові товари

Аерокосмічні та оборонні, загальні будівельні матеріали, підрядники, вироби зі скла, будівництво, товари тривалого користування, промислове електроустаткування, виготовлення металопродукції, житлове будівництво, невеликий ручний інструмент і комплектуючі, текстиль.

Послуги

Служба безпеки аеропортів, магазини автозапчастин, навантаження / вивантаження багажу в аеропорту, оптова торгівля будівельними матеріалами, ігровий бізнес, продуктові магазини, дорожні і залізничні роботи.

 

ВИДИ РОБІТ

Роботи з розряду "зроби сам"

Доопрацювання та контроль

Садівництво

Робота з дрібними деталями

Первинне, вторинне і остаточне складання

Технічне обслуговування

Логістика і складське господарство

Використання обладнання та інструментів

Електромонтаж

Артикул 42-844
Покриття долоня
Довжина 25 см
Товщина на долоні 1.10 мм
EN 388 4131
Розмір 5 (XXS) - 12 (XXXL)
Без силікону ні