Введіть ваше ім’я та
номер телефону
Протягом 15 хвилин наш менеджер зв’яжеться з вами

Інструменти

В умовах сьогодення неможливо уявити собі масштабне виробництво чи будівництво або ж просто облаштування приватного будинку чи його ремонт без своєрідних «помічників» - інструментів.

Наша компанія, розуміючи насиченість ринку та потребу споживачів, покликана полегшити їм вибір, пропонуючи якісний сертифікований ручний, електричний та бензоінструмент від визнаних в Україні і світі виробників за реальними доступними цінами.

Нашими покупцями і замовниками є підприємства всіх галузей промисловості, енергетики, транспорту, а також с/г та лісового господарства. Великий обсяг поставок Компанія Укрінтек здійснює через своїх партнерів в усіх областях України. Маючи великий досвід роботи з великими корпоративними клієнтами, Компанія Укрінтек готова виконати комплексні замовлення, що вимагають поставки імпортної продукції.

Основні бренди:

Sigma, Gardena, Verano – ручний інструмент

Makita, Maktek, Forte, Bosch, Werk – електроінструмент

Husqvarna, Ростех, Forte - бензоінструмент

Інструмент, як і багато іншого обладнання, можна поділити на три класи: побутовий, професійний і напівпрофесійний.

Побутовий інструмент призначений для домашнього використання. Іншими словами, звичайній людині немає потреби щодня, щось пиляти, свердлити і т.д. Побутовий інструмент використовується під час здійснення короткочасних домашніх ремонтних робіт , коли в цьому є необхідність.

Професійний інструмент використовується при щоденній, багатогодинний роботі. Такий інструмент незамінний на будівництвах, у складальних цехах і скрізь, де від надійності інструменту, залежать терміни робіт, якість і непотрібні витрати, якщо трапляється поломка.

Напівпрофесійний інструмент призначений для середніх обсягів робіт. Використовується, як правило різними міськими службами, не великими господарствами і т.д. Сфера його використання там, де потреба в ньому виникає часто, але в менших обсягах, ніж у професійного інструменту і більше, ніж у побутового.

Правильний вибір інструменту дуже важливий, він не тільки збереже ваш час і гроші, а й найголовніше, ваші нерви.

  • Електромонтажний інструмент
  • Вибухобезпечний інструмент
  • Електроінструмент
  • Садовий інструмент
  • Бензоінструмент
  • Ручний інструмент