Введіть ваше ім’я та
номер телефону
Протягом 15 хвилин наш менеджер зв’яжеться з вами

Про нас

З 1998 року ми доводимо, що реальну якість можна отримати за прийнятними цінами

ДОСВІД ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Із самого початку своєї діяльності наша компанія зарекомендувала себе як надійний перевірений партнер та вже більше як 15 років продовжує підтримувати цей імідж для понад 1800 клієнтів.

ЯК НАМ ЦЕ ВДАЄТЬСЯ?

ЯКІСТЬ

Ми відповідально обираємо партнерів-постачальників. Вартість не завжди визначальний фактор. Відмінна якість за конкурентною ціною – ідеальна пропозиція.

МИ ВСЕ ЗРОБИМО ДЛЯ ВАС

Повідомте у будь-який спосіб, що бажаєте співпрацювати з нами і ми все організуємо самі:

  • Ми проконсультуємо Вас із приводу асортименту. Будьте певні, у нас є все, що Вам потрібно.

  • Із нами Ви забудете про громіздкі бази даних, які налічують сотні,тисячі постачальників. Спробувавши наш сервіс комплексної поставки, Ви навряд чи захочете повернутися до попередньої практики.

  • Деталі, за необхідності, обговоримо під час особистої зустрічі. Ми приїдемо до Вас, де б ви не знаходилися.

  • Наші спеціалісти оперативно підготують всі необхідні документи.

КОНКУРСНІ ТОРГИ

Компанія Укрінтек бере участь у сотнях тендерів щорічно. Уся продукція сертифікована за відповідними стандартами. Це один із наших пріоритетних напрямів.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Яку б вагу чи кількість позицій не мало Ваше замовлення, куди б його не довелося доставити, ми зробимо це самостійно або оплатимо послуги компанії-перевізника.

І ЩЕ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми розуміємо, що наша продукція сприяє збереженню життя та здоров’я людей, створює безпечні умови їх праці, полегшує виконання складних виробничих завдань. Тому, ми повністю усвідомлюємо рівень своєї відповідальності.