Введіть ваше ім’я та
номер телефону
Протягом 15 хвилин наш менеджер зв’яжеться з вами

Участь компанії Укрінтек у Міжнародній конференції «Промислова безпека. Найкращі практики – 2017»

Компанія Укрінтек стала Генеральним Партнером Міжнародної конференції «Промислова безпека. Найкращі практики – 2017», організованої журналом «Промислова безпека»

Міжнародна конференція «Промислова безпека. Найкращі практики – 2017», організована журналом «Промислова безпека», – стала однією з найцікавіших подій в світі промислової безпеки України, і  нам приємно, що ми стали її учасниками та виступили у якості Генерального партнера.

В цьому році подія стала дійсно актуальною та тривала три дні – з 10 по 12 жовтня 2017 року. В стінах київського прем’єр-готелю «Русь» було зібрано представників з п’ятьох країн світу, більш ніж 140 учасників та спікерів. Всі вони мали нагоду продемонструвати свої розробки та поділитися досвідом, обговорити нововведення на ринку засобів індивідуального захисту та поспілкуватися про культуру безпеки.

За три дні наполегливої праці та насиченої програми учасниками конференції було досягнуто значних результатів: вони встигли не лише отримати актуальну інформацію, а й підтримати свій імідж.

План конференції складався з більше ніж двадцяти доповідей та майстер-класів. Під час дискусії учасники вели себе більш ніж активно та діяльно, що продемонструвало дійсну важливість питання забезпечення якісним екіпіруванням. Дискусія, яка розгорілася під час розмірковувань про нормативні регулювання в питаннях забезпечення ЗІЗ, показала, наскільки самовіддано та наполегливо учасники відносяться до своєї справи.

Як уже зазначалося, компанія Укрінтек стала генеральним партнером Конференції. Наша команда продемонструвала дві презентації, які неабияк зацікавили слухачів та стимулювали їх до обговорення питань виробництва якісного обладнання та екіпірування. Наприклад, один з наших доповідачів, Максим Миколайович Дзюбак, який є начальником відділу маркетингу та ЗЕД, виступив з презентацією «Інновації у ваших руках», у якій йшлося про захисні рукавички ATG. Доповідь викликала велику зацікавленість з боку учасників та зробила значний внесок у скарбничку конференції.

Друга презентація, доповідачем, якої був Вадим Іванович Гриньков, менеджер по роботі з ключовими клієнтами, була на тему «Герої довіряють Streamlight», на якій були презентовані та продемонстровані промислові надпотужні та вибухобезпечні ліхтарі одного з лідерів виробників професійної освітлювальної продукції американської компанії Streamlight (ТОВ “Компанія Укрінтек” є авторизованим дистриб’ютором в Україні даної компанії). Презентація відкрила аудиторії нове бачення професійних освітлювальних приладів, яким, зазвичай, приділяється невелика увага. Було продемонстровано те, що освітлювальні прилади також потрібно підбирати правильно, оскільки це впливає на якість робіт.

Організатору заходу – журналу “Промислова безпека” вдалось провести даний захід надзвичайно якісно та цікаво (окрім офіційної, була і якісна культурна програма), і нам приємно, що в Україні проводяться подібні заходи із залученням іноземних партнерів та на якісному рівні підіймаються питання забезпечення сучасними ЗІЗ.