Введіть ваше ім’я та
номер телефону
Протягом 15 хвилин наш менеджер зв’яжеться з вами

Компанія Укрінтек взяла участь у виставці «Зброя та безпека – 2017»

Компанія Укрінтек на виставці «Зброя та безпека – 2017» представила інноваційні продукти у сфері засобів індивідуального захисту та професійних освітлювальних приладів.

Нещодавно компанія Укрінтек прийняла участь у міжнародній виставці озброєнь та безпеки «Зброя та безпека – 2017». Зазвичай на цьому заході демонструються інноваційні товари у сфері безпеки та засобів індивідуального захисту, завдяки чому подія привертає неабияку увагу.

Участь у цій виставці надає відвідувачам змогу познайомитися з передовими досягненнями вітчизняних виробників.

Високі технічні винаходи та бажання представити найкращу роботу надихнули розробників на цікаву та неординарну подачу своїх товарів. Наша компанія представила на загальний огляд ультрасучасний та креативний стенд, який відзначився оригінальною ідеєю та виділився самобутністю серед інших представлених робіт, на якому ми презентували спецодяг власного виробництва, захисні рукавички ATG, а також професійні ліхтарі виробництва Streamlight (США), привернувши неабияку увагу.

    

Минулорічна виставка запам’яталась тим, що на ній команда Укрінтек запропонувала клієнтам перевірити представлені моделі на ділі та безкоштовно презентувала їх для подальшого використання. Відтак учасники мали змогу протестувати захисні рукавички ATG та визначити всі їх плюси та переваги в реальних умовах, адже саме це й дозволяє здійснити незалежну оцінку. Приємно відмітити, що в цьому році чимала кількість відвідувачів виявила бажання купити рукавички, адже за цей період вони по праву змогли оцінити їх переваги та якість.

Окрім захисних рукавичок, для відвідувачів були представлені зразки тактичних (у тому числі підствольних ліхтарів із червоним та зеленим лазером), промислових надпотужних та вибухобезпечних ліхтарів. На виставці було продемонстровано функціонал ліхтарів та їх якісні світлові характеристики, що неабияк імпонувало відвідувачам. Експозиція в черговий раз показала, що наша компанія постачає якісні та надійні освітлювальні пристрої для всіх потреб, в тому числі й для військово-службових справ.

Відвідувачі схвально відмітили, що в Україні з’явився офіційний представник по тактичних освітлювальних приладах американської компанії Streamlight, адже професійні ліхтарі даного виробника ціняться фахівцями в усьому світі.

Відвідувачі виставки мали змогу впевнитися, що компанія Укрінтек пропонує лише якісні та надійні засоби індивідуального захисту, а також сучасні освтлювальні прилади, спроможні задовольнити потреби найвимогливіших споживачів. Ми змогли гідно представити розробки для оборонного комплексу та довести якість та ефективність виробів в реальних умовах.

Окрім цього, ми також презентували два костюма, які були пошиті на нашій власній швейній фабриці – літній польовий костюм для ЗСУ, а також літній робочий костюм, які були пошиті з високоякісних тканин та матеріалів, що також привернуло увагу відвідувачів.

Виставка «Зброя та безпека – 2017» надала можливість продемонструвати конкурентну спроможність нашої продукції та продемонструвала, що українські виробники здатні забезпечувати якісною та сучасною продукцією.